Цікаві (і не дуже) події липня

Коли ти купуєш автівку тобі непотрібно їхати до МРЕО та ставити її на облік. В салоні тобі видають тимчасовий номер, і можна одразу починати використовувати автівку очікуючи коли на твою адресу надійдуть постійні номери (в нашій ситуації номери надійшли через місяць після підписання документів).

Якщо будете проїжджати штати Н’ю Джерсі чи Орегон і буде потрібно заправити автівку – не намагайтеся зробити це самостійно! На території цих штатів діє закон, за котрим водієві не можна самостійно заправляти автівку, а це повинна робити спеціальна людина. В разі невиконання водієві загрожує штраф. Пояснення – для уникнення нещасливих випадків під час заправляння автівок. 2 доби до того ми бачили ситуацію, коли такий випадок міг статися – ми зупинилися, щоб заправитися і побачили хлопця, який заливав пальне в свою автівку курячи при тому цигарку. Кандидат на премію Дарвіна… Добре що нічого не сталося, але ми вирішили пошвидше їхати звідти. Хто його зна на що ще був би цей хлопчина спроможний…

Коли подорожуєш, на жаль, неможливо харчуватися більш-менш нормальною їжею. Коли відвідували Лонг-Айленд,  захотілося якоїсь звичної для нас їжі. Дякуючи інтернету (як без цього люди жили 30 років тому?) знайшли бар-ресторан польської кухні “Заглоба”. Вареники та голубці – це саме те, чого хотілося українській душі (тобто шлунку =) ), від польського містяка. Все було смачно дуже смачно, так що якщо вас занесе якось туди – відвідайте це місце, не пожалкуєте!

Цікавий діалог, що відбувся від нас під час очікування “Muse”. Очікували ми на концерт поряд, коштуючи прохолоджуючі напої та прислухаючись до групи “30 Seconds to Mars”, що грала на розігріві та придивляючись до того, що коїться на сцені (все це транслювалося на 2 величезних монітори розвішаних обабіч сцени):

– M: Цікавий в них соліст, такий бородань…

– А: Когось він мені нагадує…

-Разом: А це часом не Джаред Лєто – соліст цієї групи?

Так, до того концерту ми знали, що є група “30 Seconds to Mars” та музикант, співак та актор Джаред Лєто, але якось не асоціювали групу та виконавця.

Були вперше зупинені копом. Сталося це під час подорожі з NY до Гринвіля. Ми їхали не порушуючи ПДД, але за нами прилаштувалася поліцейська автівка і їхала так приблизно хвилину. Після цього на поліцейській автівці увімкнулися сигнальні маячки, що значило, що автівці попереду (тобто нам) потрібно зупинилися. Якщо будете подорожувати штатами і потрапите в таку ситуацію запам’ятайте декілька простих правил – якщо вас просять зупинитися, зупиняйтеся притримуючись правил безпеки, в жодному разі не виходьте з автівки, вимкніть радіо чи музику, відкрийте вікно і тримайте руки на кермі. Я це бачив тільки в фільмах, тож зробив все, як було описано. Коли офіцер підійшов він спитав в мене водійське посвідчення, а я поцікавився причиною зупинки. Офіцер відповів, що ніколи не бачив таких номерів на що я відповів, що ці номери – тимчасові і ми очікуємо, коли постійні прийдуть до нас поштою. Справа в тому, що в штаті NY автівка отримує номер одразу після продажу в паперовому варіанті, а металевий приходить поштою за декілька тижнів. Переписавши номер кузова і узявши мою водійську ліцензію з собою офіцер пішов перевіряти щось до себе в автівку. Повернувся через хвилину, віддав мій документ і сказав, що все добре і можна їхати далі.

Коли поверталися з Н’ю-Йорку до Гринвіля нас застала негода. Такого потужного дощу ми в штатах ще не бачили ніколи. Довелося “перепливати” декілька річок, які з’явилися через зливу. На зустрічній смузі люди стоять і не знають що робити далі – чи їхати чи все ж таки розвертатись та шукати більш безпечну дорогу.

В компанії в якій працює Андрій дуже дивні правила щодо обідів – з понеділка по четвер всі їдять на своїх робочих місцях (називається ланч-енд-ворк) і тільки по п’ятницях всі ходять разом на обід. Одного разу було обрано місцину яка називається “Tacosuchi”, так, це саме те, що ви могли подумати – ресторан японо-мексиканської кухні. Самі кухні – як масло та вода – скільки не збовтуй – однорідної маси не отримаєш ніколи. На здивування Андрія – японські страви були найкращими з тих, що він куштував в штатах.

І на останок, найважливіший факт – Білий Дім дійсно білий.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s