Другий тиждень

Другий тиждень пройшов не менш цікаво і все більше в пошуках і намаганнях зрозуміти, що і як тут відбувається.

Основним завданням був пошук квартири, хоча запасний варіант в нас був – в менеджера Андрія, казали, великий будинок і є декілька вільних канап 🙂 Так от, все виявилось набагато простіше, ніж я собі уявляла. Начитавшись блогів, та рекомендацій, мені чомусь здалось, що це буде важко, а особливо, коли в тебе ще немає номеру соціального страхування(SSN) і банківського рахунку з грошима на ньому. SSN Андрій отримав лише на початку третього тижня перебування у Грінвілі.

В першу чергу Андрій відкрив рахунок на своє ім’я і все це дуже просто зробити без (SSN). В банку нам дали стопку паперів, щоб було що почитати перед сном і зрозуміти необхідність кредитних карт.

У пошуках квартири нам допомагав старий і добрий гугл, там було знайдено декілька варіантів, які нас влаштовують, і ми почали їздити.

А потім виявилось, що для заселення повинно бути страхування квартири, майна, всіх гостей і мешканців квартири на випадок нещасних випадків, без цього до квартири не заселять. Як добре, що всюди де ми приходили, нам намагались допомогти і відповісти на всі наші питання. Хоча не виключно, що багато чого нам не розповіли і не все ми вірно зрозуміли.

Відвідали не так багато, всього лише 4 місця і всюди нам давали знову ж таки гору макулатури. Зупинились на місці, що знаходиться поруч з великим парком і невиличкими горами. Так що на вихідних можна ловити рибу і гуляти тропами парку.

Квартира знайдена, папери підписані (знову ж таки, величезна стопка) можна заселятись.

Наше невміння в деяких випадках робити все зазделегіть зіграло нам на руку. Бо забронювали ми машину в день переїзду і отримали величезну машину за ціною економ. Всі лахи влізли за один раз.

WP_20170415_11_50_51_Pro

Оскільки квартира без меблів, то живемо ми поки що з одним матрацом у спальні і двома туристичними стільцями, але з інтернетом.

Advertisements

2 comments

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s